Хімія для дому Догляд за різними поверхнями Для підлоги

Засіб для миття підлоги Synergetic "Аромомагія", 750 мл (450207)

КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дім
Краса та здоров'я
Електроніка
Посуд
Продукти харчування

Засіб для миття підлоги Synergetic "Аромомагія", 750 мл (450207)

Основна інформація
Характеристики, документація
Фото, відео, натхнення
Поради, відгуки

Код товару: НФ-00002177

Основна інформація

Опис - Засіб для миття підлоги Synergetic "Аромомагія", 750 мл (450207)

Універсальний засіб для легкої або генерального прибирання підлоги та інших поверхонь: столів, стін і навіть стелі. Не потрібно змивати! Ідеально для паркету та ламінату, плитки і лінолеуму, каменю і металу, скла і пластика, дерева і шпалер. Підходить для ручного прибирання та при чищенні миючим пилососом. Ефективно прибирає бруд і не вбиває ваш час!
Спосіб застосування: Рідина для миття підлоги та інших поверхонь підходить для ручного миття і прибирання за допомогою миючого пилососа. Дозування в залежності від ступеня забруднень: на 5 л води достатньо 30 мл засобу при звичайних забрудненнях і 120 мл для генерального прибирання. При використанні в миючому пилососі в відсік для розчину необхідно заливати засіб вже в розведеному вигляді. Рекомендуємо наливати воду не до позначки "максимум", а приблизно на 80% від обсягу бака, так як засіб концентроване і піниться.
Склад: Підготовлена ​​вода> 30%, комплекс зелених хелатов 5-15%, комплекс біоразлагающейся Н-тензидов <5%, комплекс біоразлагающейся К-тензидов <5%, парфумерна композиція «Конвалія» (масла жасмину, герані, неролі, троянди); харчовий барвник (кармуазин).

Основні характеристики - Засіб для миття підлоги Synergetic "Аромомагія", 750 мл (450207)

  • Объем: 1000 мл
  • Об`єм: 3 л
Объем
1000 мл
Об`єм
3 л
ФОТО

Всього відгуків: 0

Залишити відгук

Поки немає відгуків для цього товару