Хімія для дому Догляд за ванною Для туалетів

Засіб Miva Nano Pro для туалету та ванни, 500 мл (006009)

КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дім
Краса та здоров'я
Електроніка
Посуд
Продукти харчування

Засіб Miva Nano Pro для туалету та ванни, 500 мл (006009)

Основна інформація
Характеристики, документація
Фото, відео, натхнення
Поради, відгуки

Код товару: НФ-00007352

Основна інформація

Опис - Засіб Miva Nano Pro для туалету та ванни, 500 мл (006009)

ніверсальний засіб для миття будь-яких поверхонь, стійких до впливу кислот. Підходить для миття сантехніки, душових кабін, ванн, раковин, фаянсових виробів і кахлю. Миттєво видаляє вапняний наліт, сольові відкладення, іржу, сечовий та водяний камінь, інші стійкі та застарілі забруднення.

Спосіб застосування: Рівномірно нанести засіб на забруднену поверхню: під обідок унітаза, на поверхню ванни чи раковини, плитку тощо, залишити на 1-2 хв. Потерти щіткою або вологою губкою, змити водою. У разі особливо стійких забруднень повторити дії, збільшивши час впливу до 5 хв. На поверхнях, чутливих до кислот, тримати не більше за 30 секунд!

Запобіжні заходи: Не використовувати для хрому та акрилових ванн. При використанні уникати контакту зі шкірою та слизовими оболонками. У випадку попадання на шкіру та в очі промити великою кількістю води. Звернутись до лікаря за необхідністю. Використовувати за призначенням. Використовувати засіб у гумових рукавичках. Не використовувати одночасно з іншими мийними засобами. Перед використанням необхідно спробувати на невеликій ділянці поверхні, яку потрібно очистити. Після використання або після завершення терміну придатності засіб і упаковку утилізувати як побутові відходи.

Умови зберігання: у щільно закритій тарі виробника на відстані не менше за 1 м від увімкнених опалювальних приладів, за температури від +5 0С до +25 0С та відносній вологості повітря 50 – 80%, в критих складських приміщеннях, осторонь від джерел сонячного проміння.

Склад: Ingredients (INCI): Water, Іnorganic Аcid 5-15%, Оrganic Аcid <5%, Non-ionic Surfactans<5%, Sodium Chloride, Colouring agent.

Основні характеристики - Засіб Miva Nano Pro для туалету та ванни, 500 мл (006009)

  • Призначення: Для унітазу
  • Виробник: Miva
  • Клас засобу: Інші
  • Вага (Об'єм): 500 мл
  • Тип засобу: Гель
  • Назва країни виробника: Україна
Призначення
Для унітазу
Виробник
Miva
Клас засобу
Інші
Вага (Об'єм)
500 мл
Тип засобу
Гель
Назва країни виробника
Україна
ФОТО

Всього відгуків: 0

Залишити відгук

Поки немає відгуків для цього товару