КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дитяча зона
Дім
Краса та здоров'я
Електроніка
Посуд
Продукти харчування
Про нас

Пошук по сайту

Про нас

Про нас

Магазин розвивається і все частіше і частіше виникає питання, як ви прийшли до цього ??!
Одного разу @kik_vika_ і мій кум @smirnov.maksim_ змусили мене насильно створити інстаграм сторінку по барбекю @ bbq.stimlex і я почав повільно але впевнено переконуватися, що можна продавати в інтернеті вироби навіть по 100.000 гривень!

До цього, свою продукцію я продавав через мережу Епіцентр та інші Магазини (але не через інтернет)
Саме з моменту перших продажів в інтернеті я задумався зробити сайт по всій своїй продукції (каміни, барбекю, вазони, мангали, печі для піци)
До речі саме ці категорії і були першими на сайті!

Але одного разу Віка попросила виділити на новому сайті @domki.com.ua місце і для її улюбленої категорії (на той час)
це була категорія Зелена Зона!

Потім був найстрашніший і самий переломний момент, вірніше питання від програміста нашого проекту!
Сайт буде великим? І це найстрашніше запитання з фінансової сторони
Я взяв і ляпнув-ВЕЛИЧЕЗНИМ і це спричинило фінансові витрати, так як сайт, в якому буде товара до 10.000 одиниць, варто одну суму, а сайт на 100.000 варто в 5-10 разів дорожче!
Ну і взяв я кредит, що б оплатити то, не знаючи що!
Пройшов рік або 1,5 року, нам віддали першу Бета версію, але за пів року до того, як нам викотили сайт Віка почала фасування насіння для газону, прямо в гаражі і успішно продавати в Інстаграмм @domki.com.ua

За ці 1,5 року сталося горе в моєму найважливішому виробничому напрямку (виробництві Камінів) у зв'язку зі зміною моди, нам довелося закрити величезна Виробництво складається з 50 співробітників (це окрема історія), Вазони не мали рентабельність, Камінів не стало, мангали втратили попит, залишилося барбекю ...
Виникло питання: нафіга я зробив сайт?

І тут виникає ідея продовжувати основну мету яку переслідує цей проект!
Були вироби пов'язані з домашнім затишком, ось і вирішили продовжувати продавати товари пов'язані з будинком! Саме з цього назва сайту, зав'язано зі словом (Dom) але так як спочатку всі товари на сайті планувалися саме ті, що були виготовлені на виробництві Киктенко - я додав приставку Кі, так сформувалося назву Domki.

Але поки верстали сайт, більшість продуктів з виробництва Киктенко, просто зникли.
Нашої маленької командою, ми почали висмоктувати з пальця категорії, які не знаємо донині.
Ми вирішили змінити абсолютно всі категорії на сайті, чому безмірно була рада компанія, яка робила його.
Це був і є ще не кінець змін, які проходять на цій маленькій але затишній платформі!

Ми його запустили, але програмісти поставили умову, або ми вимикаємо сайт і допрацьовуємо ще 6 місяців (міняємо категорії, прикручуємо оплати і багато іншого) або працюємо, але в режимі, коли все не стабільно і не Швидко.
Ми чекали його довгі 1,5 року, прийняли рішення заповнювати категорії, пробувати, дивитися, вивчати товар, налаштовувати склад, відкочувати рекламу, наймати людей і Працювати, не вимикати на довгі 6 місяців!
Коли у мене, вже опустилися руки з приводу категорій, включилася Віка!
Чим вона тільки не займалася по молодухе (в хорошому плані)
Вона саджала на балконі квіточки і продавала їх через інтернет, замовляла колготки і теж продавала, фасувала насіння і теж продавала

Ми в швидкому темпі, включили всі аналітичні здібності і на даний момент, ми маємо стабільні 6 категорій з 12!
Сайт працює не Швидко і не стабільно, але не хто не знав, що за липень 2021 його відвідає 110.000 чоловік, ми просто в паніці.
Ось таким чином ми маємо зараз, проект під назвою Domki.
Якщо чесно, я мріяв би бути передплатником в Інстаграм власника Амазон або Алі експрес, на самому початку його шляху, пройти цей шлях разом з ним, звернути увагу на всі його кроки і його підхід!
Ми працюємо, не все у нас гладко, проект дуже важкий, не всі залишаться з нами до кінця, але той хто дійде, буде в дамки (фраза з шашок)
Такий наш шлях (фраза з фільму Мандалорец)

Про нас