Дім Аптека Ароматерапія

Ефірна олія ТМ Aroma kraina, Чайне дерево, 20 мл.(АЕ20001)

КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дім
Краса та здоров'я
Електроніка
Посуд
Продукти харчування

Ефірна олія ТМ Aroma kraina, Чайне дерево, 20 мл.(АЕ20001)

Основна інформація
Характеристики, документація
Фото, відео, натхнення
Поради, відгуки

Код товару: НФ-00004993

Основна інформація

Опис - Ефірна олія ТМ Aroma kraina, Чайне дерево, 20 мл.(АЕ20001)

Ефірна олія ТМ Aroma kraina;Чайен дерево, 20 мл.(АЕ20001)

Неймовірно корисне своїми властивостями рослина.

Терпкий, з нотками лугових квітів аромат, добре поєднується з Лимоном, Апельсин і Бергамотом (ці ефірні олії, ви також можете купити інтернет-магазині AROMA kraina). Його антисептичні властивості переважають будь-яку іншу олію, в тому числі Евкаліпт.

Про численні цілющі властивості цієї рослини європейці дізналися від аборигенів Австралії, ті використовували його в домашній медицині. Засіб служило їм і антисептичну, і протизапальну, і імуностимулюючий засобом.

Натуральнц олію Чайного дерева стали виробляти, тільки на початку ХХ століття. Після численних досліджень, вчені визначили, що олія Чайного дерева, є потужним антисептичним і антибактеріальним засобом, який у багато разів перевищує силу дії аналогічних препаратів того часу. Після відкриття цього чудо-ліки, олія Чайного дерева внесли в пакет першої допомоги австралійських солдатів, часів Другої світової війни. Також олія Чайного дерева застосовується проти вугрової висипки, грибка, папілом. Воно покращує структуру волосся і усуває лупу. Рекомендується для інгаляцій і масажу при застуді, грипі, кашлі і ангіні.

Олія Чайного дерева знамените тим, що є прекрасним заспокійливим засобом, воно допомагає вийти зі стану психологічного дискомфорту, викликаного стресами. Призводить до поліпшення стану організму, в тому числі і поліпшення фізичного стану. У лікувальних цілях, використовують в якості відмінного загоювального кошти при порізах, опіках, а також укусах комах.

Основні характеристики - Ефірна олія ТМ Aroma kraina, Чайне дерево, 20 мл.(АЕ20001)

  • Об'єм: 20мл
  • Назва країни виробника: Україна
Об'єм
20мл
Назва країни виробника
Україна
ФОТО

Всього відгуків: 0

Залишити відгук

Поки немає відгуків для цього товару