КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дім
Хімія для дому
Продукти харчування
Одяг та взуття
Краса та здоров'я
Техніка та електроніка
Посуд
Дитяча зона
Зелена зона
Ремонт та інструменти
Аксесуари
Товари для дорослих
Натхнення

Пошук по сайту

Догляд за грилем

Правила догляду за грилем

Гриль – це чудовий пристрій для приготування багатьох смачних страв, а не тільки м’яса і риби, як вважали раніше. Та ось все з’їдено і випито, зачинились двері за останнім гостем, але поряд з брудним посудом залишився ще непомитий гриль. Ми розповімо, як правильно за ним доглядати, щоб продовжити йому термін життя.

Етапи догляду за грилем

Весь процес можна поділити на 3 етапи:

  • очистити від попелу піддон;
  • очистити і змазати решітку;
  • правильно зберігати прилад.

Розглянемо їх детальніше.

Очищення від попелу

Миття та чищення гриля краще проводити щоразу після використання. У більшості сучасних моделей є спеціальний резервуар для попелу. Дочекайтесь, поки прилад остине, вийміть відсік відповідно до інструкції, зберіть лопаткою попіл і витрусіть.

Миття решітки

Якщо решітка знімається, то поставте її під теплу проточну воду. Це допоможе налиплим залишкам їжі розмокнути і їх потім можна буде видалити звичайною губкою. Якщо ж це застарілий бруд, використовуйте неагресивні миючі засоби без абразивних речовин, які має в наявності інтернет-магазин DomKi. Також не варто застосовувати кухонні їжаки, адже вони можуть подряпати поверхню решітки, тоді їжа буде приставати ще більше.

Якщо решітка не знімається з грилю, її можна очистити просто на ньому. Для цього покладіть у гриль трохи вугілля, увімкніть і закрийте на кілька хвилин. Потім з розігрітої решітки рештки їжі дуже легко відчищаються спеціальною щіткою для грилю.

Змащування решітки

Перед приготуванням їжі решітку слід змащувати оливковою чи соняшниковою олією. Тоді їжа не буде сильно приставати до неї і процес миття буде легшим. Якщо ви знаєте, що не скоро будете користуватись грилем наступного разу, змастіть решітку одразу після миття. Це допоможе запобігти корозії і продовжить термін експлуатації, але не забудьте витерти стару олію перед початком роботи, щоб страва не гірчила.

Зберігання гриля

Зі стаціонарним грилем не виникає проблем, адже він у всі сезони зберігається під накриттям. А от для маленького портативного гриля необхідно знайти затишне місце, найкраще – темне і не надто вологе. Перед зберіганням всі металеві частинки краще змастити, а вугілля можна викидати по мірі заповненості резервуару.

Правильний догляд за грилем може забезпечити йому довге життя, а вам смачні страви.

Надіслати посилання:
Поділитися статтею:
НАТХНЕННЯ

ВСЕ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО
БУДИНКУ

load