Електроніка Інша техніка та електротовари Відеокамери

Камера IP 23ST WIFI 2mp/кімнатна

КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дім
Краса та здоров'я
Електроніка
Посуд
Продукти харчування
Основна інформація
Характеристики, документація
Фото, відео, натхнення
Поради, відгуки

Код товару: НФ-00005429

Основна інформація

Опис - Камера IP 23ST WIFI 2mp/кімнатна

Камера IP 23ST WIFI 2mp/кімнатна

Бездротова поворотна IP камера WiFi microSD CareCam 23st дозволить бути в курсі всіх подій, що відбуваються в місці установки камери, не залежно від того, де ви знаходитесь. Єдина умова-наявність надійного інтернет з'єднання. Крім того, така камера здатна замінити кілька камер, завдяки функції повороту у всіх площинах. Завдяки невидимому інфрачервоному підсвічуванню камера здатна отримувати зображення в цілковитій темряві, незалежно від часу доби і наявності зовнішнього освітлення.

IP камера CareCam 23st камера, здатна з високою чіткістю передавати і записувати зображення, адже в камері є підтримка флешнакопичувача. Крім того, у вас завжди буде можливість подивитися на те, що відбувається на об'єкті, де встановлена камера. IP камера з можливістю віддаленого перегляду і запису відео на мобільні пристрої (iOS або Android), а також за допомогою персонального комп'ютера.
Дана бездротова міні камера має вбудований модуль Wi-Fi, що дозволяє підключатися до неї безпосередньо, або через мережу Інтернет. Крім віддаленого підключення безпосередньо, ви можете підключити її до свого Wi-Fi роутера і здійснювати відеоспостереження з будь-якої точки земної кулі, де є Інтернет. Разом з тим, IP камера WiFi CareCam 23st дозволить здійснювати відеоспостереження, записувати відео зі звуком і робити знімки. Поворотна IP камера дозволяє управляти кутом зйомки і замінює кілька звичайних фіксованих відеокамер.
Також відмінною особливістю IP камери є наявність TF роз'єму і підтримка microSD карти. Це дає можливість використовувати камеру і без підключення до мережі Інтернет, що дуже зручно адже можна записувати все, що відбувається стаціонарно. І в будь-який зручний момент можна забрати запис, не вдаючись, до якихось маніпуляцій з ПК.

Основні характеристики - Камера IP 23ST WIFI 2mp/кімнатна

  • Тип: IP-відеокамера
  • Живлення: Бездротове
  • Інтерфейс підключення: Інтерфейс підключення
  • Вид камери: Купольна
  • Робоча температура: Від 0°C до + 55°C
  • Матеріал: Пластик / метал
  • Колір: білий
  • Гарантія: 14 днів
Тип
IP-відеокамера
Живлення
Бездротове
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення
Вид камери
Купольна
Робоча температура
Від 0°C до + 55°C
Матеріал
Пластик / метал
Колір
білий
Гарантія
14 днів
ФОТО

Всього відгуків: 0

Залишити відгук

Поки немає відгуків для цього товару