Хімія для дому Догляд за ванною Для кахлю і сантехніки

Засіб Miva Nano Pro Анти наліт, 500 мл (006054)

КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Дім
Краса та здоров'я
Електроніка
Посуд
Продукти харчування

Засіб Miva Nano Pro Анти наліт, 500 мл (006054)

Основна інформація
Характеристики, документація
Фото, відео, натхнення
Поради, відгуки

Код товару: НФ-00007353

Основна інформація

Опис - Засіб Miva Nano Pro Анти наліт, 500 мл (006054)

Спрей NANOPRO «АНТИ-НАЛІТ» – це дієвий засіб для швидкого та ефективного видалення вапняного нальоту, залишків мила та гелю для душу, іржі тощо. Підходить для очищення всіх стійких до кислот поверхонь, зокрема унітазів, біде, душових піддонів та кабін, ванн, в тому числі акрилових, і таких вологих приміщень як ванні кімнати, туалети та кухні. Підходить для очищення облицьованої плитки, керамічних покриттів та стійких до кислот поверхонь з пластмаси. Також для видалення вапняного нальоту із насадок для душу та кранів. Час обробки хромованих та емальованих поверхонь має бути мінімальним.

Спосіб застосування: Нанести на поверхню і залишити на 1-2 хвилини. Після цього добре промити водою. При сильних забрудненнях потерти губкою або щіткою і промити водою.

Запобіжні заходи: При використанні уникати контакту зі шкірою та слизовими оболонками. У випадку попадання на шкіру та в очі промити великою кількістю води. Звернутись до лікаря за необхідністю. Використовувати за призначенням. Використовувати засіб у гумових рукавичках. Не використовувати одночасно з іншими мийними засобами. Перед використанням необхідно спробувати на невеликій ділянці поверхні, яка очищається. Після використання або після завершення терміну придатності засіб і упаковку утилізувати як побутові відходи.

Умови зберігання: у щільно закритій тарі виробника на відстані не менше за 1 м від увімкнених опалювальних приладів, за температури від +5 0С до +25 0С та відносній вологості повітря 50 – 80%, в критих складських приміщеннях, осторонь від джерел сонячного проміння.

Склад: Water, Non-ionic Surfactants<5%, Оrganic Аcid 5-15%, Parfum.

Основні характеристики - Засіб Miva Nano Pro Анти наліт, 500 мл (006054)

  • Призначення: Для ванної
  • Виробник: Miva
  • Клас засобу: Інші
  • Вага (Об'єм): 500 мл
  • Тип засобу: Рідина
  • Назва країни виробника: Україна
  • Розпродаж: No
Призначення
Для ванної
Виробник
Miva
Клас засобу
Інші
Вага (Об'єм)
500 мл
Тип засобу
Рідина
Назва країни виробника
Україна
Розпродаж
No
ФОТО

Всього відгуків: 0

Залишити відгук

Поки немає відгуків для цього товару